РОЗРОБКА САЙТІВ
ТА ЛОГОТИПІВ

Понад 500 проєктів позаду – нам є що показати!

Замовляючи сайт в нашій компанії, ви отримуєте готове вебрішення — від концепції та дизайну до подальшого супроводу.

Ми допоможемо вам визначитися з комплектацією й сформувати структуру сайту, підібрати доменне ім'я та хостинг.

Привабливий дизайн, якісний функціонал та ефективна розкрутка створюваних нами сайтів забезпечать вам значний пошуковий трафік й максимальне число реальних клієнтів серед відвідувачів сайту.

Сайт, який вміє добре продавати, це не тільки дизайн, але й соковитий контент. Ми пишемо статті, які чіпляють користувачів та приваблюють пошукові системи.

Комплексний підхід до розкрутки сайту — оптимізація, просування та контекстна реклама - гарантують Вам максимальний трафік, забезпечать високу конвертацію відвідувачів сайту в реальних клієнтів й топові місця в пошуковій видачі.

Наша студія рада запропонувати вам послуги графдизайну. Ми створюємо красиві логотипи, які запам'ятовуються, ретельно опрацьовуємо всі елементи фірмового стилю, проєктуємо зручні та елегантні сайти.

Крім того, ми займаємося розробкою макетів рекламно-поліграфічної продукції: листівок і запрошень, етикеток й пакування, прайс-листів та меню, брошур, буклетів й каталогів.

Зв'яжіться з нами та ми відповімо на всі
цікаві для вас питання

Koda — студія вебдизайну, яку ви шукали!

Вебстудія Koda пропонує кваліфіковані послуги в області web-технологій та інтернет-маркетингу. Вже понад 16 років ми займаємося створенням вебресурсів різної складності, розробкою дизайну, та освоїли відносно новий напрямок на українському ринку — неймінг. Сфера діяльності наших клієнтів виходить далеко за межі країни — це представники торгових марок, підприємств й громадських організацій країн Європейського Союзу, Туркменістану, Японії, Туреччини та багатьох інших. Вони вибрали нас та залишилися задоволені якістю послуг, що надаються. Ми впевнені, що ви будете серед них!

Інтернет-магазин від вебстудії Koda

Програмісти та дизайнери ТОВ Koda володіють безцінним досвідом й знаннями. Їх невичерпна фантазія та високий професіоналізм дозволяє втілювати в реальність неймовірні проєкти — сучасні та оригінальні інтернет-магазини. В основі задуму спочатку закладені Ваші побажання та бачення, зазначені вами в брифі. На кожному етапі роботи ми надаємо експертну оцінку, до якої Ви можете прислухатися. В результаті Ви отримуєте бажаний ресурс при розумних витратах, а ми — ще один успішний проєкт в портфоліо вебстудії.

Корпоративний сайт від вебстудії Koda

У стінах вебстудії Koda робота ведеться також над створенням корпоративних сайтів. Безумовно, це ще одна сильна сторона, яка повною мірою відображає наш професіоналізм. За роки існування web-студії ми розробили сотні ресурсів, які залучили мільйони потенційних замовників та партнерів для наших клієнтів. Звичайно ж, запорукою такої високої ефективності послужив сучасний, а головне оригінальний дизайн, стабільна система управління й робота інтернет-маркетолога.

Сайт-візитка від ТOВ Koda

Наша робота не закінчується після створення сайту. При бажанні ми можемо в будь-який момент підключити різні модулі та істотно розширити можливості вашого ресурсу. Більшою мірою це відноситься до сайтів-візиток, які напочатку володіють скромним набором функцій. Останнє, в першу чергу, відображається на ціні послуги, яка вельми приваблива для кожного підприємця або бізнесмена Харкова та всієї України. Крім того, ми приділяємо особливу увагу комплексному підходу в роботі, й наполегливо рекомендуємо вам також розвивати свій бізнес після створення сайту.

Контекстна реклама та просування сайту від web студії Koda

Вирішувати комплексні завдання - справа не з простих, але нам це під силу. Ефективна контекстна реклама та успішне просування сайту від web студії Koda зайві тому підтвердження. Клієнти, задоволені результатом робіт, часто не зупиняються на досягнутому та продовжують плідну співпрацю з нами. В рамках робіт наші інтернет-маркетологи ТОВ Koda особливу увагу приділяють стратегії розвитку, грамотному підбору ключових слів, цільової аудиторії, змісту контенту і не тільки. Більш детально про кожну послугу ви можете дізнатися зі спеціального розділу на сайті. Там же ви знайдете інформацію про інші послуги вебстудії, в тому числі дизайн сайтів та друковану продукцію.

Дизайн від вебстудії Koda

Оригінальний дизайн - "візитна картка" вашого бізнесу. Як правило, дизайнери вебстудії Koda роблять все можливе, щоб оформлення ресурсу не тільки було привабливим, але і передавало солідність, якщо це підприємство, або креативність, якщо замовник творча особистість. Кольорова гамма й розташування елементів відіграють особливу роль для інтернет-магазинів, тому результат радує око завершеністю, лаконічністю та унікальністю. Так, всі проєкти ТОВ Koda ексклюзивні й не мають аналогів в мережі. Наші дизайнери вважаються гуру в своєму ремеслі. Досить відкрити портфоліо компанії та у вас зникнуть всі сумніви.

Створення логотипу від web студії Koda

На сайті представлено багато проєктів по створенню логотипу. Робота над ним ведеться в 3 етапи: розробка 3 концепції, затвердження відповідного варіанту, верстка. Ви берете участь на кожному етапі та можете вносити правки згідно з інформацією в брифі. Ми прислухаємося до всіх ваших вимог, адже для нас важливо довести роботу до кінця. Ви можете замовити роботу в web студії Koda над логотипом окремою послугою або ж в комплексі, наприклад, з фірмовим стилем.

Фірмовий стиль від вебстудії Koda

Основна функція фірмового стилю, розробленого в стінах вебстудії Koda, презентувати бізнес у вигідному "світлі", підкреслити солідність й серйозність підприємства, та, звичайно ж, привернути увагу. Вже після першого погляду продукт залишається в пам"яті споживача і стає бажаним в очах потенційних клієнтів. Як же нам це вдається? Секрет криється у вмілому поєднанні кольорів, гармонійному розташуванні елементів та, звичайно ж, таланті дизайнерів.

Дизайн друкованої продукції від вебстудії Koda

Майстерність дизайнерів вебстудії Koda не перестає радувати клієнтів. Кількість позитивних відгуків вражає та постійно зростає, але це не повинно вас дивувати. Робота над дизайном друкованої продукції навряд чи нагадує типовий робочий процес. Дизайнери черпають ідеї з глибин своєї фантазії, а безцінний багаторічний досвід дозволяє безпомилково реалізувати побажання замовника. Результат вражає та лише зрідка вимагає доопрацювання або коректив. Фірмовий стиль, лого, дизайн друкованої продукції — це важливі ланки ефективного механізму брендингу. Але не варто забувати, що перше з чим стикається ваш потенційний клієнт або партнер — це назва вашої компанії.

Неймінг від вебстудії Koda

Неймінг — відносно новий напрямок в Україні. В рамках послуги Ви отримуєте ексклюзивну назву з урахуванням Ваших побажань. Сфера діяльності замовників ні чим не обмежена. Ми проводимо детальний аналіз ніші, конкурентів, опрацьовуємо цільову аудиторію. Особлива увага приділяється саме вашим побажанням та вимогам, зазначеним в брифі до початку робіт. Більшість клієнтів вже після першої спроби вибирають один з варіантів, з іншими ж ми продовжуємо роботу до логічного завершення.

Вебстудія Koda заслужила довіру у численної аудиторії. Крім того, ми постійно вдосконалюємося та йдемо в ногу з часом, щоб ви змогли скористатися кваліфікованою допомогою на благо вашого бізнесу. Якщо у вас виникли питання, зв'яжіться з нами. У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Koda-ltd
4.93 stars - based on 137 reviews
KODA
пр-т Независимости, 10 м. Университет, 7 этаж, офис 707 Украина, Харьков 61022
(057) 789-22-28 (057) 783-99-40 (057) 714-10-87 roman_yalovega@koda-ltd.com Hours: Понедельник — пятница с 08:30 до 17:00 Сб, вс — выходные Price Range: $$
створення сайту, розробка сайту-візитки, створення інтернет-магазину, графічний дизайн, харків, київ
1/12/2016
KODA
4.93/5 (оценок - 137)